ÕLI SÜSTEEM

1.Oil Booster  (Vahendid õli kvaliteedi parandamiseks) 


Omadused: Oil Booster moodustab mootoris hõõrdumispaaridel kaitsva kihi. See vähendab oluliselt hõõrdumist ja vähendab õli- ja kütusekulu, takistab õlisette tekkimist mootoris, neutraliseerib kahjulikke mootori happed, takistab tihendite lubjastumist. Tagab mootori kerget käivitamist ja “pehmet” tööd. Kindlustab õlitamist kogu temperatuurivahemikus. Ühilduv kõigi õlidega. Ületab autotootjate standarte!  

Kohaldamine: Võib kasutada kõigis bensiini-ja diiselmootorites, manuaalkäigukastides ja diferentsiaalides.

Kasutamine: lisada mootorisse koos õliga igal õlivahetusel.

Kulu: 375ml.- 8 liitri õli kohta. Käigukastides - 10% õlimahust.


 

2.Engine Flush  (Mootori puhastusvahend) 

 

Omadused: Kasutatakse mootori puhastamiseks seestpoolt. Eemaldab auto kasutamise ajal tekkinud reostusi ja tõrvastumisi kogu õli- ja määrdesüsteemis, lahustab ja kõrvaldab setet ja lubjastunud jääke kolvirõngaste ja silindri ülemise osa piirkonnast. Neutraliseerib kahjulikke mootori happed. Kõrgkvaliteetsed komponendid kaitsevad mootori puhastamise ajal. Ühtlustab ja tõstatab kompressiooni silindrites. Ei sisalda kloori, pliid ja kaadmiumi.

Kohaldamine: Võib kasutada kõigis bensiini-ja diiselmootorites, manuaalkäigukastides ja diferentsiaalides.

Kasutanine: Lisada vana mootoriõli sisse enne õlivahetust. Käivitada mootor ja lasta töötada tühikäigul 10-15 minutit. Seejärel vahetada õli ja filter vastavalt tootja soovitustele.   

Kulu: 375 ml. - 6 liitri õli kohta. Suurema õli koguse puhul – 60 ml. 1 liitri kohta.


 

3.Nano Engine Protect&Seal (Nanokate ja mootorikaitse)       


 
 

 

 Omadused:  Nano Engine Protect & Seal  innovatiivne valem tänu nanoosakestele moodustab mootoris hõõrdumispaaridel kaitsva kihimis oluliselt vähendab hõõrdumistKindlustab tihendite õlitamist. Tagab mootori kerget käivitamist ja “pehmet” tööd. Suurendab mootori võimsust, pikendab detailide eluiga, vähendab kütusekulu.  

Kohaldamine: Võib kasutada kõigis bensiini-ja diiselmootorites, manuaal ja automaatkäigukastides ja diferentsiaalides, rooli ülemineku süsteemides.

KasutamineLisada motorisse koos õliga igal õlevahetusel. 

Kulu: 375 ml.- 5 liitri õli kohta. Käigukastides - 10% õlimahust.


4.Oil Anti Smoke  (Õli vastu suitsu) 

Omadused: Uudse valemiga PRO TEC Oil Anti Smoke hoiab tõhusalt ära suitsu ja tahma tekkimise kõikides bensiini-, diisel- ja gaasimootorites. Toode tagab kõikide liikuvate osade optimaalse määrimise. Selle tulemusena saavutatakse kütuse puhas ja täielik põlemine ning suitsu ja tahma minimaalne moodustumine. Kõrge viskoossus hoiab ära õli tungimise põlemiskambrisse. Vahendit kasutatakse suure õlikuluga autodel.

Kohaldamine: Võib kasutada kõigis bensiini-, diisel- ja gaasimootorites.  

Kasutamine: Lisada mootorisse koos õliga.  Ühilduv kõigi õlidega.  Enne kasutamist on soovitatav puhastada õlisüsteemi tootega PRO-TEC Engine Flush.

Kulu: 375ml.-  5-6 liitri õli kohta.


 

5. Engine Oil Stop Leak  (Lekete peataja)  


Omadused: PRO TEC Engine Oil Stop Leak   kujutab endast väga tõhusate ja uudsete bioloogiliselt aktiivsete ainete ühendust, mis väldib õlikadusid mootoris. Toode vähendab tunduval määral detailide kulumist, taastab ja muudab elastseks mootori plastmass- ja kummitihendid ning hoiab stabiilsel tasemel mootoriõli viskoossuse ega lase õlil hapenduda.

Kohaldamine: Kasutatav kõikides bensiini- ja diiselmootorites, mehaanilistes käigukastides ja diferentsiaalides.

Kasutamine: Lisada mootorisse koos õliga. Ühilduv kõigi õlidega.  Enne kasutamist on soovitatav puhastada õlisüsteemi tootega PRO-TEC Engine Flush.

Kulu: 375ml.- 5liitri õli kohta.